Otišli Mujo i Suljo u pozorište i negde u sred predstave Mujo mora u WC-e, pa pita Sulju:
- Jel'ba znaš li ti gde je ovde WC?
- Znam. Izađeš pa lijevo pa kroz hodnik pa malo desno i tu ti je.
Izadje Mujo i traži li traži... Tek, ugleda on nekakav ćup i u njega se iskenja. Vraća se on, olakša i pita Sulju:
- Šta se desilo u medjuvremenu na bini?
A, Suljo će:
- Onaj onog udario, ona se preudala i ti se posro u onaj ćup ...

Lete otac i sin vampiri. Kaže otac sinu:
- Sada cemo da sletimo u jedno selo, pa ćemo da posisamo krv ali izabraćemo samo nekoliko ljudi, pa u drugo, pa opet posisamo malo krvi, pa u treće ...
A, pita sin oca:
- Što ne sletimo u jedno selo i svima posisamo krv odjednom?
A, otac će:
- Sine, pa mi nismo BANKARI, mi smo VAMPIRI!

Na dan zaljubljenih devojka pita dečka:
- Šta ćemo za dan zaljubljenih?
A. dečko će:
- Je l ti se sviđa Madrid?
- Daaa!
- A Pariz?
- Naravno da daaa!
A, tip će:
- E odlično, gledaćemo utakmicu Real Madrid i Pariz Sen-Žermen.
