Kad komentatori počnu da lupetaju! Lapsusi naših sportskih komentatora! Ima svakavih sportskih događaja, ali zato ima i svakavih komentatora!

Osmeh gore Osmeh na lice:
VLADANKO STOJAKOVIĆ

Da,da...dodji 'vamo bato, to se ne sme. Žuta karta!

I odlična intervencija Ljukovcana . Da vidimo zašto se sada Nemci raduju, pa da, to je gol!?

Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (posle dvadesetak sekundi) I

Da vidimo zašto su se igrači Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu...  Da, to je gol, 1:0 .

Dobro vam veče dragi gledaoci javljamo se iz Londona sa stadiona Park prinčeva.

Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.

I to je lagana lopta za golmana Stojanovića, a posle minut: Ne, izgleda da je ipak bio pogodak.

Oko lopte su Stefanovic, Kovacevic i Petkovic (oko lopte su bili Krupnikovic, Sakic i Adzic, Vladanko Stojakovic, stoti derbi).

MILOJKO PANTIĆ

Jugoslavija-Iran (France ‘98): 'Naši nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je šesnaesterac prepun Peruanaca.' (sudija je iz Perua).

Ista utakmica: 'Danas nije viđen lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili.'

Utakmica Zvezda Partizan.'Evo izlaze Partizanovi igrači... a evo i naših.

Kisa pada cak i oko korner zastavice!

U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam.

Ovaj sudija je poznat po tome sto kartone deli kao novogodisnje konfete

Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!

Aut za Holandiju (Jugoslavija - Ceska, 1997.

U teren ulaze igraci Partizana a evo i nasih (igraci Zvezde)!

U stazi cetiri je glavni favorit, Majkl Dzekson... Pardon, Majkl Dzordan...'. Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: Da, kolega Pantic hoce da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica' (Trcanje, 400m u Atlanti)

MILOŠ TOPALOVIĆ

Sledećih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadžija i ove kretenske reklame za kečap.
Obratite pažnju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!

Čokoladni tandem stopera iz Bremena izbačen je iz igre jednim potezom metuzalema Rudija Bomera!

MLADEN DELIĆ

Igra se utakmica Argentina - Holandija, (pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice):
Ako se utakmica zavrsi 1-1, igraće se produžeci, pa ako onda ostane nerešeno, nova utakmica će se igrati u sredu... Ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li će oni meni da dozvole da promenim kartu... Kako ću ja da se vratim?

Jokanovic do Stojkovića, Stojković do Stojkovića...

Jeli ovo Šurjak ili korner zastavica.

SABAHUDIN TOPALBEĆIREVIĆ

Najprije bih vam saopćio sastave himni.

Prošlo je šezdeset minuta utakmice, dakle pola sata.

Bila je to utakmica sa dva poluvremena.

MILJAN MILJANIĆ

Kao gost u studiju na otvaranju Euro '96. 'Meni je bugarski carinik rekao: Vi ste navijali za nas kad smo karali Nemce.'

NEPOZNATI KOMENTATORI

Ovo je takmičar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog Okeana.

Šta mislite o atmosferi na 47. jubilarnom debiju ?!
- Novinar na utakmici Željo - Sarajevo.

YU RADIO

Prejaka je ovo lopta za Savićevića, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem”

'Savo, Savo, Savo kravo, šta to radiš?'

MILORAD ĐURKOVIĆ

(nakon sto je Dejo uputio loptu u prazno): Pa gdje je taj Massaro?

Sada Popov vodi za gotovo celu dužinu bazena i Amerikanac će uspeti da osvoji zlato samo ako Popov počne da se davi...

'Da je Gaskojn imao moj broj cipela, sigurno bi ta lopta završila u mreži.'

Prilikom prenosa vaterpolo utakmice naše reprezentacije)
'Naši igrači su u plavim majicama.'

POPOVSKI

Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju

tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Susic, Susic,

Susic i...... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica!!!

Pokojni sarajevski reporter Sreto Šćepanović:

Našeg boksera Svetomira Belića, dragi gledaoci, prepoznaćete po belim gaćicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim gaćicama.