Otišli Mujo i Suljo u pozorište i negde u sred predstave Mujo mora u WC-e, pa pita Sulju:
- Jel'ba znaš li ti gde je ovde WC?
- Znam. Izađeš pa lijevo pa kroz hodnik pa malo desno i tu ti je.
Izadje Mujo i traži li traži... Tek, ugleda on nekakav ćup i u njega se iskenja. Vraća se on, olakša i pita Sulju:
- Šta se desilo u medjuvremenu na bini?
A, Suljo će:
- Onaj onog udario, ona se preudala i ti se posro u onaj ćup ...
