Ime: SCB DOO
Telefon: 011/20-84-055
Država:
Datum: 19.01.2021.

POMOĆNI RADNIK U RAZVOZU - MAGACINU. Opis posla:
- Obavlja utovar i istovar robe
- Vodi računa o dokumentaciji koja prati robu
- Prima i izdaje robu i ambalažu iz magacina
- Vrši slaganje, sortiranje i pakovanje robe, ambalaže i paleta
- Vrši popis robe, izradjuje izveštaje po nalogu Rukovodioca sklkadištenja
Potrebne kvalifikacije:
- Minimum II ili III SSS, da nije osuđivan i da se protiv njega ne vodi postupak
Profil kandidata:
- Sklonost ka timskom radu, marljivost i tačnost u obavljanju distribucije
Ukoliko ste zainteresovani molimo vas da vašu prijavu dostavite elektronskim putem na e-mail: posao@scb.rs
Država:

VOZAČ - DISTRIBUTER. Potrebno obrazovanje:
- Srednja stručna sprema (IV ili III SSS)
- Vozačka dozvola B kategorije
Prednost imaju:
- KV vozač, SSS (minimum III stepen) vozač
- 1 godina vozačkog iskustva u distribuciji (nije uslov)
- Vozačka dozvola B ili C kategorije
Opis posla:
- Prevoz robe prema definisanim rutama
- Koordinira pri utovaru/istovaru robe pomoćniku
Prijave slati na e-mail: posao@scb.rs
Ime: Dule
Telefon: 063/24-22-85
Država:
Datum: 14.01.2021.

Klik na sliku za veću
Potreban auto limar sa iskustvom, Ac Duki, Beograd, Borca, Beogradska 23. Uslovi odlicni! Ili po dogovoru. Br.tel. 063242285 Dule.
Ime: Ljubiša Jordanov
Telefon: +381692425550
Država:
Datum: 12.01.2021.

USPEH, POSAO, ZARADA - ako je ovo ono što tražite, verujte mi, na pravom ste mestu. FLEKSIBILNO RADNO VREME (sami birate kada ćete u toku dana raditi) I TO OD KUĆE. Sve što vam treba je internet I kompjuter ili lap top. Sve je online, sve je BESPLATNO, besplatna kratkotrajna obuka, u toku koje ćete naučiti kako da zaradite. Za više informacija kontakt: ljubisajordanovvojnagimnazija@gmail.com
Ime: Boban Stevanovic
Telefon: 062/8761298
Država:
Datum: 09.01.2021.

Ako ste ozbiljni i želite investirati u kripto valute, iskoristite ovu mogućnost i ostvarite profit od 50%. Potreban vam je računar, Internet i dobra volja, sve ostalo mi imao spremno za vas na online portalu. Nikad lakše do zarade iz udobnosti svoga doma. Detaljnije informacije pogledajte video toturijal / web sajt. 100% Uspeh, 100% Zarada, 100% Zakonit. Vidimo se iznutra.