06:10 Odmevi
06:35 Kultura
06:45 Šport
07:00 Otroški program: Op!
07:20 Ela, Oskar in Hu, To je krivično!, serija
07:35 Mili in Moli, Nabiranje storžev, serija
07:45 Mili in Moli, Neli, serija
08:00 Studio Kriškraš, Spoznaj Lili in Mimi, serija
08:20 Z kot Zofka, U kot umetnostna zgodovinarka, serija
08:50 Hardball, Greatest Heist Ever, serija
09:10 Male sive celice, OŠ Oskarja Kovačiča Ljubljana in OŠ Toma Brejca Kamnik, serija
09:50 Infodrom, tednik za otroke in mlade, serija
10:05 Kapucar, belgijska mladinska nadaljevanka, serija
10:15 Kapucar, belgijska mladinska nadaljevanka, serija
10:30 Kapucar, belgijska mladinska nadaljevanka, serija
10:40 Nori zabaviščni park, Ogledala, serija
11:15 TV IZLOŽBA
11:35 Ugriznimo znanost, Koristi parazitov, serija
12:00 TV IZLOŽBA
12:15 Duhovni utrip, »40 dni brez alkohola«, serija
12:35 NaGlas!, dr. Vera Klopčič
12:55 Vreme
13:00 Prvi dnevnik
13:15 Šport
13:25 O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalna oddaja, serija
13:55 Vizionar - obrtnik in podjetnik, Steklarstvo Frama, obrtniški vzor 2023, Dokumentarni
14:20 TV IZLOŽBA
14:35 Mame, slovenska nanizanka, serija
15:10 TV IZLOŽBA
15:25 Prisluhnimo tišini, Pisk, tinitus, depresija …, serija
15:35 TV IZLOŽBA
15:55 Rojaki, oddaja o zamejcih, serija
16:25 Na lepše, Kulturna dediščina v turizmu, serija
16:55 Vreme
17:00 Poročila ob petih
17:05 Šport
17:10 Ekipa Tinpo, Sladoled na soncu, Dječji
17:20 Če bomo imeli srečo, bomo vsi stari
17:50 Ah, ta leta, Življenje je učenje
18:15 Ambienti
18:55 Vreme
18:57 Dnevnik
19:15 Koda, Oglaševanje živil, neprimernih za otroke, serija
19:25 Utrip
19:45 Šport
19:55 Vreme
20:00 Joker, kviz, serija
21:00 Kaj dogaja?, Urša Henigman, serija
21:35 Vreme
21:40 Poročila
21:50 Šport
22:00 Televizorka, Cikel oskarjevcev z Veroniko Zakonjšek
22:05 Za Leslie
00:10 Dnevnik Slovencev v Italiji
00:35 Napovedujemo

08:00 Odmevi
08:20 28. nujna seja Odbora za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
13:10 Novinarska konferenca ministrice za zdravje Valentina Prevolnik Rupel o upravljanju zdravniške službe v času stavke Fidesa
13:20 Izjava kandidatke za ministrico za pravosodje Andreje Katič o njeni viziji dela na ministrstvu
13:30 Prvi dnevnik
13:50 22. nujna seja Odbora za izobraževanje, znanost in mladino
17:35 Poročila ob petih
17:40 18. redna seja Preiskovalne komisije o ugotavljanju politične odgovornosti zaradi domnevnega nezakonitega financiranja političnih strank na parlamentarnih volitvah
19:20 Izjava za medije premierja Roberta Goloba in ministrice za zdravje Valentine Prevolnik Rupel o aktualnih razmerah v zdravstvu
19:30 S-prehodi: Vodnik po Gorici
20:00 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
20:15 Koda s slovenskim znakovnim jezikom
20:25 Utrip s slovenskim znakovnim jezikom
20:40 Šport s slovenskim znakovnim jezikom
20:45 Vreme s slovenskim znakovnim jezikom
20:50 55. redna seja Odbora za zunanjo politiko in 65. redna seja Odbora za zadeve Evropske unije
21:50 Izjava ministrice za pravosodje v odstopu Dominike Švarc Pipan o domnevnem novem spornem nepremičninskem poslu ministrstva
22:00 Koda: Oglaševanje živil, neprimernih za otroke
22:10 Poročila
22:25 Primorska kronika
22:45 Dnevnik Slovencev v Italiji

06:00 Pavza!
07:05 Lud, zbunjen, normalan
07:40 Lud, zbunjen, normalan
08:25 Lud, zbunjen, normalan
09:10 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
09:25 Paydirt
10:55 VAŠE ZDRAVJE NAŠA SKRB
11:10 Bitka za Pacifik
13:30 Cobra 11, akcijska serija
14:30 Cobra 11, akcijska serija
15:30 Cobra 11
16:30 Teorija velikog praska, Zamjena hlača za autobus, serija
16:55 Teorija velikog praska, Tespijski katalizator, serija
17:20 Teorija velikog praska, Faktor dobročinitelja, serija
17:45 Teorija velikog praska, Formulacija kohabitacije, serija
18:10 Teorija velikog praska, Derivacija tosta, serija
18:35 Pavza!
19:00 Lepo je biti sosed
20:00 Alpinist
22:10 Noćna straža
00:10 Lud, zbunjen, normalan
00:55 Lud, zbunjen, normalan
01:35 Glasbeni mikser
06:00 Pavza!