07:15 Koncert za dobro jutro
08:10 Slagalica, kviz, show
08:35 Datum
08:40 Verski kalendar
08:50 Lajmet
09:00 Plaško Hrabrović uzvraća udarac!
09:25 Muke jednog Lava, 2. ciklus
09:40 Uprirodise
09:50 RTS Lab: Kad porastem biću novinar
10:23 Edu global
10:47 Eko minijature: Zelena zanimanja
10:52 Rodoslavci
11:20 TV lica: Ivan Lakićević Mogli
12:10 Lazarevo obretenije, opera
13:11 Datum
13:20 Muke jednog Lava
13:34 Uprirodise
13:40 Naučni intervju: Greg Gejdž
13:59 Mornarički specijalci, serija
14:45 Ženski raj, serija
15:30 Quo vadis, Živorade
17:00 Vodeni sportovi - EP: Skokovi u vodu (m) 1m, prenos, sport
18:00 Slagalica, kviz (eventualno), show
18:28 Vodeni sportovi - EP: Plivanje, prenos, sport
20:31 Ekologika, dokumentarni film
20:57 Ženski raj, serija
21:45 Velika spomen obeležja Prvog svetskog rata u Srbiji: Vojna groblja u Srbiji
22:23 "Iz veka u vek": Veliki koncert u Aranđelovcu povodom 100 godina Radio Beograda, odložen snimak
00:19 Vodeni sportovi - EP: Skokovi u vodu (m) 1m
01:13 Vodeni sportovi - EP: Plivanje
03:05 Lajmet
03:13 TV lica: Ivan Lakićević Mogli
03:55 Edu global
04:19 Eko minijature: Zelena zanimanja
04:25 Velika spomen obeležja Prvog svetskog rata u Srbiji: Vojna groblja u Srbiji
04:56 Quo vadis, Živorade

06:09 Istine i laži
06:56 Mala istorija Srbije
07:02 Dva i po muškarca
07:28 Štoperica
07:58 Pingvini sa Madagaskara
08:25 Kung fu panda
08:53 Kuća buka
09:20 Sunđer Bob Kockalone
09:43 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
09:59 Savršen recept
10:30 Želim da ti kažem
12:00 Vesti B92
12:31 Istine i laži
13:25 TV prodaja - Telestar
13:40 Štoperica
14:11 Kolo sreće
15:04 Mala supruga
16:00 Vesti B92
17:00 Fokus B92
17:35 Mala istorija Srbije
17:40 Ivanovi protiv Ivanovih
18:09 Štoperica
18:45 Vesti B92
19:01 Ivanovi protiv Ivanovih
19:32 Dva i po muškarca
20:00 Direktno sa Minjom Miletić
20:59 Vesti B92
21:11 Betmen protiv Supermena: Zora pravednika
00:05 Vesti B92
00:20 B92 Sportski pregled
00:31 Dva i po muškarca
01:04 Mala supruga
01:56 Betmen protiv Supermena: Zora pravednika
04:23 Vice
04:57 Istine i laži
05:39 Vice

06:00 Dobro jutro Srbijo
09:55 Happy TV Vesti
10:45 Provodadžija
11:40 TV prodaja: Biostile
11:55 Happy TV Vesti
12:00 Provodadžija
12:50 Ženskaroš
13:40 Sve za moju porodicu
14:30 Telemaster
14:45 Posle ručka
17:20 Telemaster
18:00 Naslovna strana
18:35 Provodadžija
19:45 Aktuelnosti Happy TV
21:30 Muzički specijal
23:00 Ženskaroš
23:50 Sve za moju porodicu
00:50 Bračni trougao
01:00 Serija Bračni trougao
01:45 Velika porodica
01:55 serija Velika porodica
03:30 HappyTV
04:00 Provodadžija
04:30 Rano jutro
05:15 Rano jutro / Dečji program
05:50 Happy TV Vesti
06:00 Dobro jutro Srbijo

06:30 Tate
07:30 Istine i laži
08:15 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
08:30 Skrivena kamera
09:00 Radna akcija
10:00 Pogrešan čovek
11:00 Bili
12:55 Prijatelji
13:15 Istine i laži
14:00 Radna akcija
15:00 Skrivena kamera
15:30 Loše seme
17:30 Pogrešan čovek
18:30 Prijatelji
19:00 Gorka osveta
20:00 Kao udar groma
22:00 Glasovi
00:00 Narkos: Meksiko
01:00 Tate
01:45 Gorka osveta
02:30 Kao udar groma
04:15 Tate
05:00 Radna akcija
05:30 Narkos: Meksiko