06:15 Meridijani
06:25 Slike dana
06:30 Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program, informativni
10:00 Vijesti TVCG
10:05 Link
10:30 IN memoriam - Stari prijatelji, najbolje ogledalo - Bar
11:05 Biznis zona
11:35 Vaše priče
12:00 Vijesti TVCG
12:15 Meteo
12:18 Naučno - obrazovni program: Počitaj me: Varja Đukić - Ram za sliku: Vuko Radović
13:05 Jedini izlaz, Serija
14:00 Vijesti TVCG
14:05 Blago nama, Serija
14:35 Govoriš li tinejdžerski? , Serija
15:00 Lajmet
15:10 Govoriš li tinejdžerski? , Serija
15:25 Marketing
15:30 Dnevnik 1
15:50 Fudbal: Kanada-Maroko, SP - grupa “F”
15:55 Mreza.me, hronika
18:00 Tajna vinove loze, Serija
18:50 Ukusi dana
19:05 Meridijani
19:10 Slika dana
19:25 Marketing, zatim meteo
19:30 Dnevnik 2, marketing
20:00 Argumenti
21:15 Jedini izlaz, Serija
22:05 Art magazin
22:35 Dnevnik 3
22:45 Meteo
22:50 Razvratnik, Serija
23:40 Sa koncertnih podijuma
01:20 Naučno, obrazovni program
02:05 Meridijani
02:15 Argumenti
03:30 Art magazin
04:00 Mreza.me, hronika
04:35 Izbor iz jutarnjeg programa - Best of
05:30 Profil

06:00 E sport
07:30 Podcast Igor i Vlado
08:30 Fudbal: Tunis-Francuska, SP - grupa “D”, snimak
10:30 Selam Katar
12:30 Fudbal: Poljska- Argentina SP,snimak
14:30 Selam Katar
15:10 Ekovizija
15:50 Fudbal: Hrvatska- Belgija, SP
17:55 Selam Katar
19:50 Fudbal: Japan-Spanija, SP
21:55 Selam Katar
22:30 POP TOP
23:30 Izbor iz jutarnjeg programa snimak
00:00 Fudbal: Hrvatska- Belgija, SP, snimak
01:30 E sport
06:00 E sport

06:30 JUTRO
09:00 Tv shop
09:15 Lagalica
09:45 Ranjeno srce, Serija
10:30 Dnevni žurnal
10:35 Sulejman Veličanstveni
11:30 Dnevni žurnal
11:35 Ljubav na pomolu
12:30 Dnevni žurnal
12:35 Andrija i Anđelka
13:30 Dnevni žurnal
13:35 Od jutra do sutra
14:30 Dnevni žurnal
14:35 Aviondžije
15:00 Jutro - pregled
15:55 Tv shop
16:10 Sulejman Veličanstveni
17:00 60 minuta
18:00 Exkluziv
18:30 Aviondžije
19:00 Žurnal
19:30 Ljubav na pomolu
20:20 Od jutra do sutra, 68, 69. epizoda, serija
22:00 Urgentni centar
22:50 Na mjestu zločina
23:15 Žurnal
23:45 Sjaj u očima, Domaći/Uloge: Senad Alihodžić, Ivana Bolanča, Jelena Đokić, film
01:25 60 minuta
02:10 Exkluziv
02:30 Sjaj u očima, Domaći/Uloge: Senad Alihodžić, Ivana Bolanča, Jelena Đokić, film
04:00 Ranjeno srce
05:45 Ljubav na pomolu

06:30 Centralni dnevnik
07:05 Ljubav, navika, panika
07:35 Meteo
07:40 Sportisimo
07:45 Kefalica
08:00 Dijete
09:00 Praktična žena
09:45 Savršena večera
10:30 Među nama
11:00 Vijesti
11:10 Top Shop, teleprodaja
11:50 Među nama
12:15 Masterchef
13:00 Vijesti
13:15 Meteo
13:30 MASTERCHEF nastavak
14:30 Nevjera
15:00 Vijesti
15:20 Top Shop, teleprodaja
15:40 Nevjera
16:20 Meteo
16:25 Sportisimo
16:30 Praktična žena
17:15 RR Totalni obrt
18:00 Centralni dnevnik
18:45 Savršena večera
19:45 Nevjera
21:00 Jama 2 (Cukur 2)
22:00 Masterchef
23:20 RR Totalni obrt
00:00 Zvezde Granda
02:15 Vijesti
02:30 Jama 2 (Cukur 2)
03:40 Dijete (Cucuk)
04:30 Vijesti
04:50 Meteo
04:55 Sportisimo
05:00 Među nama

06:05 M:tech, magazin
06:30 Boje jutra, emisija, serija
09:30 Studio moderna, telešop
10:00 Vijesti u 10, informativa, informativni
10:05 Meteo centar u 10, vremenska prognoza
10:06 Cijena strasti, serija
11:20 TV Shop, telešop
11:40 Studio moderna, telešop
12:00 Vijesti u 12, informativa, informativni
12:05 Meteo centar u 12, vremenska prognoza
12:06 Dokumentarni program, Film, Dokumentarni
13:30 TV Shop, telešop
14:00 Vijesti u 2, informativa, informativni
14:05 Meteo centar u 2, vremenska prognoza
14:06 Make it happen, emisija
15:00 Boje dana, emisija
16:26 Meteo put, vremenska prognoza
16:30 Vijesti u pola 5, informativa, informativni
16:50 Meteo centar, vremenska prognoza
16:55 Sport, emisija, sport
17:40 Dokumentarni program, Film, Dokumentarni
18:25 Meteo put, vremenska prognoza
18:30 Vijesti u pola 7, informativa, informativni
19:07 Meteo centar, vremenska prognoza
19:10 Cijena strasti, serija
20:00 Načisto sa Petrom Komnenićem, talk show
21:56 Meteo put, vremenska prognoza
22:00 Vijesti u 10, informativa, informativni
22:13 Meteo centar, vremenska prognoza
22:15 Sport, emisija, sport
22:30 Poskljednji tajkun, film
00:30 Načisto sa Petrom Komnenićem, talk show
02:30 Boje dana, emisija
03:50 Sport, emisija, sport
04:05 Pjesma za društvo, koncert
06:00 Premotaj, magazin

06:00 Документарни програм: Кућа Марића
06:30 Jutarnji program
10:00 Vijesti TVCG
10:05 Link
10:30 IN Memoriam Predrag Peđa Babović - Stari prijatelji - Najbolje ogledalo Bar
11:15 Biznis zona
11:45 DJEČIJI PROGRAM
12:00 Vijesti TVCG
12:15 Meteo
12:20 Obrazovni program - Počitaj me: Varja Đukić - Ram za sliku: Vuko Radović
13:00 Vaše priče
13:30 Oko svijeta sa Edinom Krnicem
14:00 Vijesti TVCG
14:05 Dokumentarni program - Crnogorci u Latinskoj Americi
15:00 Lajmet
15:10 Djeciji program, Cudnovate price
15:30 Dnevnik 1
15:50 Meteo
15:55 Dokumentarni film: Poslednji YU romantik
16:45 Izbor iz jutarnjeg programa - Best of
17:15 TV arhiv - Dječiji program - Koraci, O.Š. “Milorad Musa Burzan” - Podgorica - Spretne ruke slike od slame
18:00 Link
18:25 Dokumentarni program - Crnogorci u Latinskoj Americi - U potrazi za zemljom
18:50 Obrazovni program
19:20 Ukusi dana
19:30 Dnevnik 2
20:00 Argumenti
21:15 Dokumentarni program - I Velje i Mrtvo i duboko
21:40 SAT TV - Luksemburg izbliza
22:05 Art magazin
22:35 Dnevnik 3
22:50 Info parlament
23:00 DOKUMENTARNI FILM
23:50 Izbor iz jutarnjeg programa - Best of
00:20 Dokumentarni program
00:45 Koncert
01:05 Link
01:30 Dnevnik 2
02:00 Argumenti
03:15 Dokumentarni program - I Velje i Mrtvo i duboko
03:40 SAT tv
04:00 Art magazin
04:30 Dnevnik 3
04:45 Klape Perast 2021
05:50 SAT tv, Priče sa sjevera