06:30 Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program, informativni
09:30 Link, emisija uživo
10:00 Vijesti TVCG
10:05 Fokus
10:50 Mostovi
11:15 Blago nama , Serija
11:50 Kalimero, Crtani film, serija
12:00 Vijesti TVCG
12:15 Meteo
12:20 Naucno - obrazovni program: Pročitaj me: Žana Gardašević, Crnogorski roman: Šćepanović: Usta puna zemlje
13:05 Biro , Serija
14:00 Vijesti TVCG
14:05 Raj za dame
14:50 LAJMET
15:00 Oko svijeta sa Edinom Krnićem
15:30 Dnevnik 1
15:50 Meteo
15:55 Mreža.me, hronika
16:45 Dnevna soba
17:30 Link
18:00 Blago nama , Serija
18:35 Kalimero, Crtani film, serija
18:50 Ukusi dana
19:25 Marketing, zatim meteo
19:30 Dnevnik 2 Marketing
20:00 Argumenti
21:15 Biro , Serija
22:00 Art magazin
22:25 Meteo
22:30 Dnevnik 3
22:45 Sportski dnevnik RTCG
23:00 Ništa neće biti kao prije, Serija
23:50 Sa koncertnih podijuma: Koncert Sagrada filharmonija 2022
01:15 Argumenti
02:30 Art magazin
02:55 Mreža.me, hronika
03:40 Dnevna soba
04:25 Link
04:55 Naucno, obrazovni programa
05:40 Art magazin

06:00 VOA - Glas Amerike
06:15 e-sport
08:00 Vaterpolo SP četvrtfinale Srbija - Hrvatska, snimak
09:05 Vaterpolo SP četvrtfinale Crna Gora - Španija, snimak
10:10 Dnevna soba
10:55 Vaterpolo: Utakmica za 3 mjesto, Mediteranske igre
12:00 Ko te sisa
12:30 Podcast: Igor i Vlado
13:30 Meridijani
13:55 Vaterpolo: Finale, Mediteranske igre
15:15 Ko te šiša, Serija
16:00 Boks (ž) polufinale Mediteranske igre
16:30 Ženski raj, Serija
17:15 Strani dokumentarni (arte) Mocart
18:10 SAT tv, Ukusi Crne Gore, Vlasta Mandic
18:30 Atletika, Mediteranske igre
21:30 Boks (m) polufinale Mediteranske igre
22:00 Tajne internata za plemićke kćeri, Serija
22:45 Pop top, muzicka emisija
23:40 Dnevna soba
00:25 VOA - Glas Amerike
00:40 Vaterpolo: Finale, Mediteranske igre snimak
02:00 Vaterpolo: Utakmica za 3 mjesto, Mediteranske igre, snimak
03:00 e-sport
06:00 VOA - Glas Amerike

06:30 Domaćinske priče
06:55 Centralni dnevnik
07:35 Meteo
07:40 Sportisimo
07:45 Agencija za SIS, Serijski, serija
08:05 Agencija za SIS
08:30 Kuzgun(Kuzgun)
10:00 Totalni obrt
10:40 Među nama
11:00 Vijesti
11:10 Top Shop, teleprodaja
11:50 Među nama
13:00 Vijesti
13:15 Meteo
13:30 Çukur
14:30 Melek
15:00 Vijesti
15:20 Top Shop, teleprodaja
15:40 Melek
16:45 Meteo
16:50 Sportisimo
16:55 Domaćinske priče
17:15 Totalni obrt
18:00 Centralni dnevnik
18:40 Među nama
20:30 Melek
22:00 Çukur
23:00 Totalni obrt
23:45 Popodne sa Leom Kiš
01:45 Domaćinske priče
02:15 Çukur
03:05 M(j)ešoviti brak
03:35 Vijesti
03:50 Domaćinske priče
04:15 Vijesti
04:35 Meteo
04:40 Sportisimo
04:50 Među nama

06:15 Kino album, dokumentarni serijal
06:30 Boje jutra
09:30 Studio moderna, telešop
09:57 Oči Podgorice, emisija
10:00 Vijesti u 10, informativa, informativni
10:05 Meteo centar u 10, vremenska prognoza
10:06 Gorka zemlja
10:50 TV Shop, telešop
11:05 TV Shop, telešop
11:35 Studio moderna, telešop
11:57 Oči Podgorice, emisija
12:00 Vijesti u 12, informativa, informativni
12:05 Meteo centar u 12, vremenska prognoza
12:06 Dokumentarni program, Film, Dokumentarni
12:30 Život sa morem, magazin
13:00 M:tech, magazin
13:40 TV Shop, telešop
13:57 Oči Podgorice, emisija
14:00 Vijesti u 2, informativa, informativni
14:05 Meteo centar u 2, vremenska prognoza
14:06 U okovima ljubavi, serija
14:50 Zabranjeno voće
15:30 Boje dana, emisija
16:00 Premotaj, magazin
16:25 Oči Podgorice, emisija
16:26 Meteo put, vremenska prognoza
16:30 Vijesti u pola 5, informativa, informativni
16:50 Meteo centar, vremenska prognoza
16:55 U okovima ljubavi, serija
17:40 Zabranjeno voće
18:24 Oči Podgorice, emisija
18:25 Meteo put, vremenska prognoza
18:30 Vijesti u pola 7, informativa, informativni
19:07 Meteo centar, vremenska prognoza
19:10 Gorka zemlja
19:45 Načisto sa Petrom Komnenićem, talk show
21:55 Oči Podgorice, emisija
21:56 Meteo put, vremenska prognoza
22:00 Vijesti u 10, informativa, informativni
22:13 Meteo centar, vremenska prognoza
22:15 Sport, emisija, sport
22:30 Čuvar, film
00:05 Načisto sa Petrom Komnenićem, talk show
02:00 Džezabel, film
03:30 Boje dana, emisija
04:25 Pjesma za društvo, koncert

06:00 Sat Tv Opsesija duga sest decenija Nikola Vuic
06:30 Jutarnji program
09:30 Link emisija uzivo
10:00 Vijesti TVCG
10:05 Fokus
11:00 Oko svijeta sa Edinom Krnićem
11:30 Biznis zona
12:00 Vijesti TVCG
12:15 Meteo
13:00 Sat Tv: Šavnik regijaraskosnih ljepota
13:30 Muzika
14:00 Vijesti TVCG
14:05 Meteo
14:10 DJEČIJI PROGRAM
14:50 LAJMET
15:00 Obrazovni program: Crnogorski roman: Šćepanović: Usta puna zemlje
15:30 Dnevnik 1
15:50 Meteo
15:55 Mreža.me, hronika
16:45 Dnevna soba
17:30 Potcast - Igor i Vlado
18:30 Dječiji program: Dječije popodne, Sokolići
19:00 Sat Tv: Opsesija duga šest decenija Nikola Vujošević
19:30 Dnevnik 2
20:00 Argumenti
21:15 Obrazovni program Pročitaj me: Žana Gardašević
21:40 SAT tv, Ulcinjske legende
22:00 Art magazin
22:30 Dnevnik 3
22:45 Sportski dnevnik RTCG
23:00 Info parlament
23:10 Mreza me
00:00 Potcast - Igor i Vlado
01:00 Link
01:30 Dnevnik 2
02:00 Argumenti
03:15 Obrazovni program
03:45 Sat tv
04:10 Art magazin
04:30 Dnevnik 3
04:45 Sportski dnevnik RTCG
05:00 Dnevna soba
06:00 Sat tv: Pogledi iz domovine, Gusinje