04/04/2020 06:00 AM
RTS 1 - subota
07:00 Vesti
07:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
11:00 Plava ptica
11:25 Muke jednog Lava
11:40 Može i drugačije
12:00 Dnevnik
12:22 Fudbal - SP (U-20): Srbija - Brazil, finale
15:24 Stigni me ako znaš, kviz, show
16:20 Kalup, TV serija
17:10 Ja volim Srbiju
18:33 Kvadratura kruga: Majka hrabrost
19:00 Slagalica, kviz, show
19:23 Vreme
19:30 Dnevnik
20:15 Kalup
21:05 Plaćenici
22:45 Vesti
22:55 Vlažnost
00:48 Ja volim Srbiju
02:00 Vesti (03.00, 04.00, 05.00, 06.00)
02:17 Kvadratura kruga
02:43 Fudbal - SP (U-20): Srbija - Brazil, finale
05:55 Kako se zemlja ponaša

04/04/2020 06:00 AM
RTS 2 - subota
06:16 Koncert za dobro jutro
06:59 Slagalica, kviz, show
07:22 Datum
07:28 Verski kalendar
07:39 Moja lepa Srbija
08:04 Građanin
08:30 Vodeni svijet malih gupija
08:53 Shimmer i Shine
09:15 Muzički karusel Jele Čelo
09:30 Zujalica
09:54 Sportske igre mladih
10:09 Dobro je, dobro je znati
10:34 Znanje imanje
11:30 Naši susreti: Ljubavne tajne beogradskih zdanja
11:56 Dozvolite...
12:27 NAS JE 10%
12:55 Studio znanja
13:54 Kako se zemlja ponaša: Hoće li cunami sa Havaja potopiti Los Anđeles
14:37 Čovek i kamen
14:49 Pitajte prirodu
15:00 Velika iluzija - Post Festum, emisije o filmu, serija
15:35 Smrt Staljina
17:22 Dron
18:53 4 nabijene puške
20:43 Kristal u plamenu
22:20 Obećani život, serija
23:10 TV Teatar: Svedobro
00:44 Partibrejkers u Hali Sportova
02:01 Dron
03:27 4 nabijene puške
05:06 Partibrejkers u Hali Sportova

04/04/2020 06:00 AM
B92 - subota
06:00 Top Gear
07:00 TV Čorba
07:30 Kviz: Štoperica
08:00 Dobra zemlja
09:00 Crtani filmovi
13:00 Vratit će se rode
14:00 Kviz: Štoperica
14:30 Osvrt Specijal
16:00 B92 Vesti
16:30 Automoto Šou
17:00 Galileo
18:00 TV Čorba
18:30 Kviz: Štoperica
19:00 Vratit će se rode
20:00 Kuhinja
21:00 Spasilac
23:15 Strongmen
00:15 Kuhinja
01:00 Kviz: Štoperica
01:30 TV Čorba
02:00 Strongmen
03:00 Galileo
04:00 Spasilac
06:00 Galileo

04/04/2020 06:00 AM
HappyTV - subota
06:11 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
10:30 TV PRODAJA
10:35 Dobro jutro Srbijo
11:16 Parovi: Jutarnja kafica
11:40 Top Shop, teleprodaja
11:55 Vesti
12:11 Parovi: Jutarnja kafica
12:44 Top Shop, teleprodaja
12:55 Vesti
13:01 Parovi: Jutarnja kafica
13:55 Vesti
14:06 Parovi: Jutarnja kafica
14:55 Vesti
15:00 UKLJUČENJE U VLADU SRBIJE
15:15 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Gulperi, Serija
19:05 Parovi: Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Telemaster 2
21:00 Ćirilica
23:20 Parovi: Ispovesti
02:30 Parovi: Noćobdije
04:20 Posle ručka
05:55 Vesti

04/04/2020 06:00 AM
Prva Srpska TV - subota
06:30 Europa u fokusu
07:00 Plodovi dobre zemlje
07:55 JUTRO, emisija, serija
12:00 Nećete verovati
12:45 Igre gladi: Šojka rugalica 1. dio
15:30 Senke nad Balkanom
16:30 Tate
18:00 Vesti
20:00 Hitna
21:00 Prva tema
22:15 Hitna
23:00 Slatke muke
23:30 Redovnice nastupaju
01:10 Praktična žena
06:00 Plodovi dobre zemlje

04/04/2020 06:00 AM
Prva Plus - subota
08:15 Dharma i Greg
10:15 Zakon i red
11:00 Istine i laži
13:00 Andrija i Anđelka
13:45 Ivanovi protiv Ivanovih
15:30 Šaljivi kućni video
16:00 Snježno kraljevstvo
18:00 Vječni zaručnici
20:00 Uhode
22:00 Kralj škorpiona
00:00 Andrija i Anđelka
00:45 Martovske ide
02:30 Šaljivi kućni video
03:15 24
06:00 Zakon i red