07:00 Perspektiva: Zenica
07:30 Ženske priče sa Amrom Džeko: Samopouzdanje, lifestyle emisija, serija
08:00 Vijesti
08:05 Barimba: Ko drugom jamu kopa..., program za djecu, serija
08:30 U zmajevom gnijezdu, program za djecu, serija
08:55 Hranoljupci, program za djecu, serija
09:10 Vidi ovo: Ko to tamo pleše, program za djecu
09:20 Neprovjereno
09:25 Kreni, Astro, kreni!, animirana serija
09:35 Tiko i prijatelji
10:00 Vijesti
10:10 Ženski raj
10:55 Kroz prizmu fotoobjektiva, Neshvaćeni predatori - drugi dio, serija
11:25 Esmir
12:00 Dnevnik 1
12:15 Blago nama, igrana serija
13:00 Mreža, politički magazin, serija
14:05 Pretežno vedro, zabavni magazin, serija
15:00 Vijesti
15:10 Naši momci
16:10 Ženski raj
17:00 Federacija danas
17:45 Kriza
18:25 Svako dobro, magazin, serija
19:10 Neprovjereno
19:20 Blitzkultura, Muzej književnosti, serija
19:30 Dnevnik 2
19:55 Sport
20:05 Vremenska prognoza
20:10 Odgovorite ljudima, dijaloška emisija, show
21:15 Blago nama, igrana serija
22:00 Naši momci
23:05 Dnevnik 3
23:15 CSI Hrvatska: Granice, dokumentarna serija
00:05 Robin Hud, regionalni magazin
01:15 Odgovorite ljudima, dijaloška emisija, show
02:15 Kraj programa

06:33 Vremenska prognoza
06:35 RR Totalni obrt
07:05 Zauvijek susjedi
07:50 Nova IN
08:40 Domaćinske priče
09:05 TV izlog
09:20 Ljubav, navika, panika, serija
09:40 Ženim sina?
10:40 Konak kod Hilmije
11:20 TV izlog
11:35 Jama
12:15 TV izlog
12:30 Prevara
13:20 Djevojka sa sela
13:30 Vijesti Nove BH
13:38 Vremenska prognoza
13:40 Djevojka sa sela
15:25 Igra laži
15:40 Vijesti Nove BH
15:58 Vremenska prognoza
16:00 Igra laži
16:40 RR Totalni obrt
17:20 Nova IN
18:30 Dnevnik Newsmax Adria
19:18 Vremenska prognoza
19:20 Igra laži
20:15 Prevara
21:15 Jama
22:15 Konak kod Hilmije
23:00 Ženim sina?
00:00 Nikad nije kasno
02:00 Konak kod Hilmije
02:45 Ženim sina?
03:40 Domaćinske priče
04:10 Dnevnik Newsmax Adria
04:58 Vremenska prognoza
05:00 Nova IN
05:45 Dnevnik Newsmax Adria

06:17 Čuvari planete
07:09 Čuvari planete
07:33 Wolverine and X-Man
07:56 Gerald
08:16 Vremenska prognoza
08:18 Top Shop
08:42 Stol za 4
09:43 Vremenska prognoza
09:45 Hrabro srce
10:40 Top Shop
10:59 Melek
11:56 Vremenska prognoza
11:58 Ranjene ptice, turska serija
12:52 Top Shop, teleprodaja
13:14 Siročad
14:04 Vremenska prognoza
14:06 Zakletva
15:01 Stol za 4
16:02 Iz Bakine Kuhinje
16:53 Amanet
17:45 Stol za 4
18:43 Vremenska prognoza
18:45 OBN Info
19:20 Šampion, turska serija
20:00 Siročad
20:53 Zakletva
21:46 Amanet
22:38 Supermodeli
23:35 Vremenska prognoza
23:37 OBN Info
00:07 Čuvari planete
00:59 Čuvari planete
01:51 Čuvari planete
02:00 Čuvari planete
02:52 Čuvari planete
03:39 Čuvari planete
04:31 Čuvari planete
05:24 Čuvari planete

07:00 Vijesti
07:10 Novi mediji: NO COMMENT
07:15 Trend, showbiz, serija
07:20 Zrnca prošlosti
07:30 Jutro za sve
10:00 Vijesti
10:10 Čudnovate priče
10:15 Voz dinosaura, 33/40, serija
10:45 Spin Fighters, animirana serija, 7/23
11:10 Kad lišće pada, igrana serija, 176/345
12:00 Dnevnik 1
12:25 Vremenska prognoza i stanje na putevima
12:30 Mediteranske igre, pregled, pregled
12:45 Terminal 26, informatički magazin, serija
13:00 Identiteti, emisija o nacionalnim manjinama, serija
13:30 Art Depo, program iz kulture, serija
14:00 Vijesti
14:10 Global, vanjskopolitička emisija, informativni
15:10 Slatka osveta, igrana serija, 73/82
16:00 BHT 1 uživo
18:00 Svečano otvaranje: 41. Pozorišne igre Jajce
18:50 Tri mace, animirana serija, 86/104
19:00 Dnevnik 2
19:35 BHT sport
19:40 Vremenska prognoza i stanje na putevima
19:45 Trend, showbiz, serija
19:50 Novi mediji: NO COMMENT
20:00 Odbrojavanje, politički magazin, serija
21:00 Slatka osveta, igrana serija, 74/82
21:50 Dnevnik 3
22:15 Vremenska prognoza i stanje na putevima
22:20 Inbox, magazin, serija
22:35 Euromaxx, magazin, serija
23:00 BHT 1 uživo
01:00 Kraj programa

06:30 Dobro jutro, Srpska, Jutarnji program, serija
09:00 Zapisi iz Semberije
09:50 TV poster Nada Obrić
11:10 Poreznik Gavro
12:00 Novosti, Info, informativni
12:20 Selo gori, ababa se češlja
13:10 Gorka zemlja
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 Stakleni kavez
17:00 Zavjet
18:00 Danas u Srpskoj, Info, informativni
18:20 Ljubav u okovima
19:15 Marketing
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:03 Gorka zemlja
21:05 Selo gori, a baba se češlja
22:30 Dnevnik 3, Info, informativni
23:00 Besa
00:00 Astročet
02:00 Dnevnik 3, Info, informativni
02:30 Zapisano u vremenu
03:30 Zvuci zavičaja
04:30 Danas u Srpskoj, Info, informativni
05:20 TV serija
06:00 Muzički izlog

06:30 Dobro jutro, Srpska, Jutarnji program, serija
09:00 Glas Amerike, Info
09:15 Nijesmo mi od juče
10:00 Uz čašicu razgovora
12:00 Novosti, Info, informativni
12:20 Američki san
12:55 Razglednica iz Čikaga
14:20 BN music
15:25 Muzički izlog
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 BN koktel
18:00 Danas u Srpskoj, Info, informativni
18:25 Gorka zemlja
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:03 Zapisano u vremenu-Višegrad
21:05 Muzički izlog
21:30 Zvuci zavičaja
22:30 Dnevnik 3, Info, informativni
23:00 TV serija
00:00 GLAS AMERIKE
00:15 Granice ljubavi
01:00 TV serija
01:45 Muzički izlog
02:00 Dnevnik 3, Info, informativni
02:30 Zapisano u vremenu
03:30 Zvuci zavičaja
03:50 Tragovi istine
04:30 Danas u Srpskoj, Info, informativni
05:20 TV serija
06:00 Muzički izlog