06:15 Lud, zbunjen, normalan
06:45 Dobro jutro, BiH
07:00 Vijesti
07:05 Dobro jutro, BiH
08:00 Vijesti
08:05 Dobro jutro, BiH
08:30 Dnevnik ljubavi
09:20 Cocomelon, animirana serija
09:25 Neprovjereno, program za djecu, serija
09:30 Barimba: Plava trava zaborava, program za djecu, serija
09:50 Povratak porodice duhova, animirana serija
10:00 Vijesti
10:10 Povratak porodice duhova
10:25 Voz dinosaurusa, animirana serija
10:50 Poldark
12:00 Dnevnik 1
12:15 Blago nama, igrana serija
12:50 Odgovorite ljudima, dijaloška emisija, show
13:55 Perspektiva: Sarajevo SFF, magazin
14:25 Perspektiva: Sarajevo SFF, magazin
14:50 Rosa, dokumentarni program
15:00 Vijesti
15:05 Rosa, dokumentarni program
15:20 Aquarius
16:05 Dnevnik ljubavi, romantična dramska serija
17:00 Federacija danas
17:50 Pretežno vedro, zabavni magazin, serija
18:20 Poldark
19:30 Dnevnik 2
19:55 Vremenska prognoza
20:00 Sport
20:10 Dnevnik D
20:30 Dokumentarni četvrtak: Teret iskustva, dokumentarni program, serija
21:00 Radio Mileva, igrana serija
21:40 Blago nama, igrana serija
22:25 Dnevnik 3
22:40 Aquarius
23:35 Hayd u park, program za mlade, serija
00:05 Ženski raj, igrana serija
00:45 Kraj programa
05:35 Ženski raj, igrana serija

06:12 Čuvari planete
07:03 Čuvari planete
08:09 Vremenska prognoza
08:11 Gerald
08:32 MetaJets, animirana serija
08:45 Top Shop, teleprodaja
09:00 Stol za 4
09:58 Vremenska prognoza
10:15 Jesma
11:00 Jesma
11:35 Top Shop, teleprodaja
11:53 Vremenska prognoza
11:55 Moja kćerka
12:45 Top Shop, teleprodaja
13:00 Zakletva
13:58 Vremenska prognoza
14:00 Zakletva
15:00 Domaće je domaće
16:00 Iz bakine kuhinje
17:00 Amanet
17:50 Domaće je domaće
18:44 Vremenska prognoza
18:46 OBN Info
19:20 Melek
20:00 Zakletva
20:55 Zakletva
21:50 Amanet
22:47 Supermodeli
23:45 Vremenska prognoza
23:47 OBN Info
00:17 Čuvari planete
01:08 Čuvari planete
02:00 Čuvari planete
02:51 Čuvari planete
03:40 Čuvari planete
04:30 Čuvari planete
05:20 Čuvari planete

06:55 Jutro za sve
09:30 Dizajn: Lego kocke, strani dokumentarni program, 1/8
10:00 Vijesti
10:10 Ovčica Šone
10:15 Ghost Mecard, animirana serija, 18/26
10:30 Slugterra
10:55 Bada i drugari, animirana serija, 9/26
11:10 Torijevo carstvo, animirana serija, 37/64, Dječji
11:30 Dnevnik 1
11:55 Vremenska prognoza i stanje na putevima
12:00 Konstituirajuća sjednica Predstavničkog doma PS BiH, Uživo
13:00 FIFA SP 2022: Saudijska Arabija - Meksiko, Snimak, sport
15:00 Vijesti
15:15 FIFA SP 2022, emisija, sport
15:50 FIFA SP 2022: Hrvatska - Belgija, prenos, sport
17:50 FIFA SP 2022, emisija, sport
18:30 Vijesti
18:50 Vremenska prognoza i stanje na putevima
19:00 FIFA SP 2022, emisija, sport
19:50 FIFA SP 2022: Kostarika - Njemačka, prenos, sport
21:50 FIFA SP 2022, emisija, sport
22:20 FIFA SP 2022: Pregled dana
22:50 Dnevnik 3
23:15 BH Telecom sportske vijesti
23:20 Vremenska prognoza i stanje na putevima
23:25 FIFA SP 2022: Japan - Španija, Snimak, sport
01:20 Kraj programa

06:30 Dobro jutro Srpska, Jutarnji program, serija
09:00 Mundijal u Kataru
10:20 Poreznik Gavro
10:50 Ljubav u okovima
12:00 Novosti, Info, informativni
12:20 Sjednica NS RS, Direktan prenos, serija
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 Tri sestre
17:00 Zavjet
18:00 Danas u Srpskoj, Info, informativni
18:30 Blago nama
19:15 Marketing
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:05 Presuda
21:00 Mat
22:30 Dnevnik 3, Info, informativni
23:00 Narkos
00:00 Astročet
02:00 Dnevnik 3, Info, informativni
02:30 Mat
03:45 Dobro jutro, komšija
04:30 Danas u Srpskoj, Info, informativni
05:00 TV serija
05:45 Muzički izlog

06:30 Dobro jutro Srpska, Jutarnji program, serija
09:00 GLAS AMERIKE
09:15 TV serija
10:00 Čašica razgovora
12:00 Novosti, Info, informativni
12:20 Sjednica NS RS, Direktan prenos, serija
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 Sjednica NS RS,nastavak, Direktan prenos, serija
18:00 Danas u Srpskoj, Info, informativni
18:30 Presuda
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:05 Dobro jutro, komšija
21:00 Mat
22:30 Dnevnik 3, Info, informativni
23:00 TV serija
00:00 Glas Amerike, Info
00:15 TV serija
01:00 TV serija
01:45 Muzički izlog
02:00 Dnevnik 3, Info, informativni
02:30 Mat
03:45 Dobro jutro, komšija
04:30 Danas u Srpskoj, Info, informativni
05:00 TV serija
05:45 Muzički izlog