06:39 Juhuhu
06:42 Pepa Praščić
06:47 Elmov svijet
06:52 Majmun radi što majmun vidi, crtana serija
06:59 Juhuhu
07:00 Pjesmica To je moje, moje, moje
07:03 Mali Jakša, animirano-igrana serija za djecu
07:14 Juhuhu
07:16 Jojo i lijepe riječi
07:21 Kockice brojalice
07:26 Pjesmica Papučice
07:29 Hu Hu
07:36 Hu Hu pjesma
07:38 Juhuhu
07:40 Mišo i Robin (2)
07:45 Mišo i Robin - pjesmica
07:48 Pjesmica Vodice u bočice
07:51 Juhuhu
07:52 Vrijeme je za Timmyja
08:02 Susjedstvo tigrića Daniela
08:14 Susjedstvo tigrića Daniela
08:26 Pjesmica Koliko još?
08:28 Juhuhu
08:30 Hej Dagi
08:37 Topsy i Tim, igrana serija
08:48 Pjesmica Vodice u bočice
08:51 Ručice čarobnice
08:56 Vrtuljići
09:07 Pjesmica Koliko još?
09:09 Juhuhu Loptanje
09:10 Vlak dinosaura, serija za djecu
09:35 Juhuhu
09:37 Jojo i lijepe riječi
09:42 Oli i Luna, za djecu
09:54 Pjesmica Vodice u bočice
09:56 Juhuhu
09:57 Priče iz Trulije
10:08 Alvin i vjeverice
10:20 Pjesmica Koliko još?
10:22 Juhuhu
10:24 Zvrko ide u čudosvijet
10:36 Medo Grizli i male napasti
10:43 Ljama Ljama
10:55 Pjesmica To je moje, moje, moje
10:57 Topsy i Tim, igrana serija
11:08 Juhuhu
11:12 Pepa Praščić
11:17 Elmov svijet
11:23 Majmun radi što majmun vidi, crtana serija
11:30 Pjesmica Papučice
11:32 Kockice brojalice
11:37 Mali Jakša, animirano-igrana serija za djecu
11:48 Juhuhu Loptanje
11:49 Susjedstvo tigrića Daniela
12:01 Susjedstvo tigrića Daniela
12:12 Juhuhu
12:14 Laboratorij na kraju svemira
12:23 Najgora vještica, igrana serija
12:58 Živim s Dunavom
13:53 I to je Hrvatska: Jarun
14:09 Gorski spašavatelji
14:57 Tajanstveni planet, Krvavo srce Afrike, serija
15:50 Budimpešta: SP u vaterpolu - četvrtfinale, Hrvatska - Srbija, prijenos, sport
17:11 Dva: jedan u gostima: Krunoslav Simon
17:42 Samo lagano
18:10 Legenda o Grku Jimmyju
19:06 Rekonstrukcija - Colonia
19:32 Glazba, glazba... - Colonia
20:05 Grantchester
21:01 Ubojite namjere
22:45 Mothmanova proročanstva
00:46 Graham Norton i gosti
01:35 Gorski spašavatelji
02:18 Noćni glazbeni program - spotovi
04:33 Noćni glazbeni program: Kvartet Gubec i gosti
05:27 Knjiga ili život
05:57 Regionalni dnevnik

06:25 Yu-Gi-Oh! Arc-V, animirana serija
06:45 Grand Designs: Australija
07:50 Ne selite, obnovite
08:40 Cobra 11
09:40 TV prodaja
09:55 Smrt u raju, kriminalistička serija
11:00 TV prodaja
11:15 Život u prikolici, lifestyle emisija, serija
11:40 Život u prikolici, lifestyle emisija, serija
12:05 Grand Designs: Australija
13:05 Ne selite, obnovite
14:05 Cobra 11
15:00 Smrt u raju, kriminalistička serija
16:10 Večera za 5 na selu
16:30 RTL Vijesti
16:55 Večera za 5 na selu
17:30 Dođi, pogodi, osvoji
18:15 Blago nama
19:00 RTL Danas
20:15 Večera za 5 na selu
21:20 Miriše na ljubav
22:15 RTL Direkt
22:55 Južni vetar
00:10 Andrija i Anđelka
00:40 Andrija i Anđelka
01:05 Vratit će se rode
01:55 Traljav posao
02:40 RTL Danas
03:50 Kraj programa
06:00 RTL Direkt

06:45 Garaža: Buđenje 2
07:15 Glazbeni specijal: Hiromi Liburnija Jazz Specijal
07:46 Vrijeme je za jazz: Jazz.hr jesen 2020., Lucy Woodward
09:01 Kulturna baština: Industrijska arhitektura Siska
09:17 Suvenir koji putuje
09:47 Lijepa naša: Krapinske špelancije, dokumentarna serija
10:17 Srdačno vaši: Božidar Rašica
11:00 Čuda UNESCO-ove baštine, Španjolska - mozaik kultura, serija
11:56 Šahovski komentar: Radjabov - Carlsen
12:15 Dopala ih Šolta, dokumentarni film
12:35 Na kavici s Yamanakom: Priest of Darkness
14:00 Sirova koža
14:49 Fotografija u Hrvatskoj: Zlata Laura Mizner
14:59 Drugi format: Mirko Kovač
15:44 Pogled kroz meandar
16:05 Knjiga ili život: Željko Ivanjek, Želimir Periš i Ivica Prtenjača
16:36 Što je klasik? Eugene Ionesco - Tragični klaun
17:11 Na rubu znanosti: Eneagram
18:00 Griffova putovanja: Cestom kroz Novi Zeland, Od Rta Reinga do Aucklanda, serija
18:49 Molto cantabile: Evelin Novak i Krešimir Stražanac (2. dio)
19:35 Antun Tomislav Šaban: Koncert za klarinet i gudače - 30. Muzički biennale Zagreb 2019. - Lauba, 13.04.2019.
19:55 Fotografija u Hrvatskoj: Krešimir Tadić (1934. - 1997.)
20:05 Točka na A - suvremena hrvatska arhitektura
21:00 Preljub
22:00 Vikinzi
22:45 Šifra nepoznata
00:39 Vijesti iz kulture
00:49 Simpsoni, humoristična serija
01:12 Simpsoni, humoristična serija
01:34 Graditelj brodova
01:55 Točka na A - suvremena hrvatska arhitektura
02:50 Preljub
03:50 Vikinzi
04:34 Vijesti iz kulture
04:44 Šifra nepoznata

06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
06:08 Bez komentara
06:10 Otvoreno
06:55 #REPORTAŽE: Depresija, dokumentarna reportaža, Dokumentarni
07:00 Vijesti flash
07:08 Poslovne vijesti
07:12 Vijesti iz kulture
07:23 Vrijeme RH danas
07:24 Vrijeme Europa danas
07:26 Vrijeme Svijet danas
07:28 Bez komentara - Prosvjed pobačaj
07:30 U mreži Prvog
07:58 Bez komentara - Prosvjed
08:00 Vijesti
08:05 Bez komentara - Klimatske promjene
08:08 A sada Vlada: Andrej Plenković
08:54 Vrijeme RH danas
08:55 Vrijeme Europa danas
08:57 Bez komentara
09:00 Vijesti
09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
13:00 Vijesti
13:32 Vrijeme RH danas
13:33 Vrijeme Europa danas
13:35 Vrijeme Svijet danas
13:37 Poslovne vijesti
13:41 Studio 4
14:00 Vijesti
14:28 Vrijeme RH danas
14:29 Vrijeme Europa danas
14:30 Vrijeme Svijet danas
14:32 Izdvojeno iz Dobro jutro Hrvatska
14:35 Studio 4
15:01 Vijesti
15:14 A sada Vlada: Andrej Plenković
16:00 Regionalni dnevnik
16:40 Vrijeme RH danas
16:41 Vrijeme Europa danas
16:42 Vrijeme Svijet danas
16:44 Poslovne vijesti
16:48 Bez komentara
16:50 Nagrada za europskog izumitelja: Walter Leitner, Christoph Gürtler and Team, dokumentarna serija
17:00 Vijesti u 17
17:13 #REPORTAŽE: Dnevna doza biljaka, dokumentarna reportaža, Dokumentarni
17:17 Bez komentara
17:20 Hrvatska danas Split
18:00 Hrvatska danas Zagreb
18:20 Hrvatska danas Osijek
18:53 Vrijeme RH sutra
18:54 Vrijeme Europa sutra
18:56 Vrijeme svijet sutra
19:00 Dnevnik 2
19:49 Vrijeme RH sutra
19:50 Vrijeme Europa sutra
19:51 Vrijeme svijet sutra
19:53 Bez komentara
20:00 HAK - promet info
20:01 #REPORTAŽE: Dnevna doza biljaka, dokumentarna reportaža, Dokumentarni
20:05 Romano Bolković - 1 na 1: Naida-Michal Brandl, talk show, serija
20:55 Bez komentara
21:00 Studio 4 - pregled dana
22:00 turizam.hrt
22:26 Nagrada za europskog izumitelja: Walter Leitner, Christoph Gürtler and Team, dokumentarna serija
22:35 Glas domovine
23:00 Vijesti na engleskom jeziku
23:10 Vijesti na njemačkom jeziku
23:19 Vijesti na španjolskom jeziku
23:30 Dnevnik 3
23:45 Vrijeme RH sutra
23:46 Vrijeme Europa sutra
23:47 DW: Shift
00:00 Vijesti flash
00:10 Poslovne vijesti
00:14 Prozor kroz koji Dunav teče
00:29 Bez komentara
00:33 DW: U dobroj formi
01:00 Vijesti flash
01:10 Bez komentara
01:15 Hrvatska danas Split
01:55 Dnevnik 3
02:10 Hrvatska danas Zagreb
02:30 Hrvatska danas Osijek
03:00 Vijesti flash
03:10 Kulturna baština: Industrijska arhitektura Siska
03:24 Suvenir koji putuje
03:54 Bez komentara
04:00 Vijesti flash
04:10 Druga strana
04:34 Indeks
04:58 Bez komentara
05:00 Vijesti flash
05:10 Regionalni dnevnik
05:50 Vijesti iz kulture
06:00 Vijesti na španjolskom jeziku