06:00 Top.HR
07:30 Kockić i prijatelji, zabavno-edukativna emisija, serija
07:40 Yu-Gi-Oh! VRAINS, animirana serija
08:10 Štrumpfovi (2021.)
08:20 San snova, dramska serija
09:50 San snova, dramska serija
10:50 TV prodaja
11:10 Chicago u plamenu, dramska serija
12:00 Chicago u plamenu, dramska serija
12:40 Luckasti profesor 2: Obitelj Klump
14:20 To je Voyo, lokalna produkcija
14:30 Dan nezavisnosti: Nova prijetnja
16:30 RTL Danas
17:00 Dođi, pogodi, osvoji, game show, serija
18:00 Hell's Kitchen Hrvatska
19:00 RTL Danas
20:15 Rambo: Do zadnje kapi krvi
22:00 Smrtonosna utrka
23:50 To je Voyo, lokalna produkcija
00:00 Brzina
03:00 RTL Danas
04:30 Kraj programa
05:10 RTL Danas

06:08 Kraljevi među životinjama
06:34 Juhuhu: Boks balon
06:36 Zvonkići
06:47 Susjedstvo tigrića Daniela
06:59 Susjedstvo tigrića Daniela
07:11 Pjesmica Čupava glava
07:13 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
07:18 Pikvikići
07:32 Mališani: Dora - Mala kuharica
07:35 Bluey
07:42 Hej Dagi
07:49 Krceki: Brojobon
07:56 Krceki - pjesmica: Hrabrica
08:00 Pocoyo
08:07 Juhuhu
08:15 Pepa Praščić
08:20 Simon
08:25 Šašavi hotel
08:36 Pjesmica Moj pliško
08:40 Tupikova stijena
08:47 Dinoranč
09:01 Zabavljajmo se riječima, serija za djecu
09:13 Psići u Ophodnji, Psići Spašavaju Odvažnog Dannyja S-a / Pseći Popravci, serija
09:36 Roko zvrk
09:50 Ljama Ljama
10:02 Pjesmica Seka
10:04 Abby Hatcher, Skočka i krpena lutka / U parku, serija
10:29 Pjesmica Moj pliško
10:31 Bluey
10:38 Hej Dagi
10:45 Krceki: Brojobon
10:52 Krceki - pjesmica: Hrabrica
10:55 Mališani: Pavo - U vrtu
10:58 Kockice brojalice
11:03 Pikvikići
11:16 Pjesmica Čupava glava
11:18 Pepa Praščić
11:23 Simon
11:28 Šašavi hotel
11:39 Detektiv Medo Bero, igrana serija za djecu
11:55 Pjesmica Moj pliško
11:57 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
12:00 Snažni Mali Bheem
12:06 Susjedstvo tigrića Daniela
12:18 Susjedstvo tigrića Daniela
12:32 Pjesmica Seka
12:35 Abby Hatcher, Skočka i krpena lutka / U parku, serija
12:57 Juhuhu
13:00 Operacija Jao, dokumentarna serija za djecu
13:28 Kraljevi među životinjama
13:55 Život u jednom danu: Mario Tomas - Iskrena ruka
14:24 Klub čitatelja: Skandal stoljeća
15:15 Nulti kadar: Kainov znak
15:25 Kainov znak
16:35 Ovo je umjetnost: Opsesija, dokumentarna serija
17:25 Chuka, američki film
19:06 Vrijeme je za jazz: The Bastardz Go Jazzy
20:05 Jedno djelo: Goran Petercol - Dovršeno prvim
20:15 Aljoša Jurinić i Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Tita Ceccherinija - V. Lisinski, 09.05.2019.
21:45 Na rubu znanosti: Što govori novac
22:41 Sin
23:25 Sin
00:10 Kralj Lear
02:05 Aljoša Jurinić i Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Tita Ceccherinija - V. Lisinski, 09.05.2019.
03:35 Vrijeme je za jazz: The Bastardz Go Jazzy
04:34 Garaža: My Buddy Moose
05:04 Lanternist
05:40 Operacija Jao, dokumentarna serija za djecu

06:00 Vijesti na engleskom jeziku
06:08 Bez komentara
06:10 DW: Shift
06:22 Bez komentara
06:23 Veterani mira
07:00 Vijesti flash
07:10 Poslovne vijesti
07:15 Vijesti iz kulture
07:22 Vrijeme RH danas
07:23 Vrijeme Europa danas
07:25 Vrijeme Svijet danas
07:30 Prometej
07:54 Bez komentara
08:00 Vijesti
08:30 Vrijeme RH danas
08:31 Vrijeme Europa danas
08:33 Vrijeme Svijet danas
08:35 Studio 4
09:00 Vijesti
09:30 Vrijeme RH danas
09:31 Vrijeme Europa danas
09:33 Vrijeme Svijet danas
09:35 Studio 4
10:00 Vijesti
10:30 Vrijeme RH danas
10:31 Vrijeme Europa danas
10:33 Vrijeme Svijet danas
10:35 Studio 4: Sport
10:45 Poslovne vijesti
10:50 Studio 4: Znanost
11:00 Vijesti
11:30 Vrijeme RH danas
11:31 Vrijeme Europa danas
11:33 Vrijeme Svijet danas
11:35 Studio 4
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Studio 4: Kultura
12:30 Studio 4
13:00 Vijesti
13:30 Vrijeme RH danas
13:31 Vrijeme Europa danas
13:33 Vrijeme Svijet danas
13:35 Studio 4
14:00 Vijesti
14:30 Vrijeme RH danas
14:31 Vrijeme Europa danas
14:33 Vrijeme Svijet danas
14:35 Studio 4
15:00 Vijesti
15:30 Vrijeme RH danas
15:31 Vrijeme Europa danas
15:33 Vrijeme Svijet danas
15:35 Studio 4: U fokusu
16:00 Vijesti
16:15 Studio 4: Sport
16:25 Vrijeme RH danas
16:26 Vrijeme Europa danas
16:28 Vrijeme Svijet danas
16:30 Studio 4: Kultura
16:40 Poslovne vijesti
16:45 Labirint: Moj san - moj stan (2. dio)
17:10 Prizma, multinacionalni magazin, serija
17:55 HAK - Prometna edukacija
18:00 Romano Bolković - 1 na 1: Anar Imanov, talk show, serija
18:50 Bez komentara
18:53 Vrijeme RH sutra
18:54 Vrijeme Europa sutra
18:56 Vrijeme svijet sutra
19:00 Dnevnik 2
19:53 Vrijeme RH sutra
19:54 Vrijeme Europa sutra
19:56 Vrijeme svijet sutra
20:00 HAK - Promet info
20:01 Nedjeljom u 2
21:00 Pregled dana
21:45 Studio 4: Znanost
21:55 Studio 4: U fokusu
22:20 Njezina strana priče, Velebit, serija
23:12 Vijesti na engleskom jeziku
23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
23:30 Rijeka: More
00:00 Dnevnik 3
00:18 Vijesti iz kulture
00:25 Bez komentara
00:30 Auto Market Magazin
01:00 Vijesti flash
01:10 Treća dob
01:35 Istrage prometnih nesreća
02:00 Vijesti flash
02:10 Bez komentara
02:14 TV student
02:44 Pregled dana
03:29 DW: Shift
03:42 Dnevnik 3
04:00 Vijesti flash
04:10 Njezina strana priče, Velebit, serija
05:02 Vijesti flash
05:12 Bez komentara
05:15 DW: Global Us
05:41 Bez komentara
05:45 Vijesti iz kulture
05:52 Bez komentara
05:55 #REPORTAŽE: Nikola bivši ovisnik, dokumentarna reportaža, informativni
06:00 Vijesti na španjolskom jeziku