06:05 Kockići i prijatelji
06:10 Yu-Gi-Oh! Zexal
06:35 Štrumpfovi (2021.)
06:50 Cobra 11, akcijska serija
07:55 Kupuj i prodaj, lifestyle emisija, serija
08:50 TV prodaja
09:05 Bijeg u dvorac
10:10 TV prodaja
10:25 Lovci na nekretnine: Savršen dom, lifestyle emisija, serija
11:30 Cobra 11
12:30 Magnum
13:30 Pet spojeva tjedno
14:35 Večera za 5 na selu
15:40 Blago nama
16:30 RTL Danas
17:05 Miriše na ljubav
18:05 Dođi, pogodi, osvoji
19:00 RTL Danas
20:15 Večera za 5 na selu
21:25 Miriše na ljubav
22:30 RTL Direkt
23:10 Pet spojeva tjedno
00:05 FBI
01:05 FBI
01:50 CSI: Miami
02:35 RTL Danas
03:45 Kraj programa

06:35 Juhuhu
06:36 Pepa Praščić
06:41 Pustolovka Abby
06:47 Zvonkići
06:58 Juhuhu
06:59 Pjesmica Mali navijači
07:01 Hej Dagi
07:08 Juhuhu
07:10 Jojo i lijepe riječi
07:15 Rita i krokodil
07:20 Pjesmica Tata
07:23 Mišo i Robin (2): Pčelica
07:28 Mišo i Robin - pjesmica: Kad imaš frenda
07:30 Juhuhu
07:32 Hu Hu upoznaje gđu Ljestvić
07:39 Hu Hu pjesma: Ljestvić - Maca i vatrogasci
07:41 Pjesmica Vodice u bočice
07:44 Juhuhu
07:45 Vrijeme je za Timmyja
07:55 Smrdljivko i Prljavko
08:17 Pjesmica Mali navijači
08:19 Juhuhu
08:21 Tik Tak
08:26 Šašavi hotel
08:37 Njama, njam: Ružmarin
08:42 Juhuhu
08:44 Mali Jakša, animirano-igrana serija za djecu
08:55 Pjesmica Tata
08:58 Mišo i Robin (2)
09:03 Vlak dinosaura, serija za djecu
09:16 Vlak dinosaura, serija za djecu
09:28 Juhuhu
09:29 Hu Hu
09:37 Majmun radi što majmun vidi
09:48 Gudrun-vikinška princeza
09:53 Gudrun-vikinška princeza
09:58 Pjesmica Vodice u bočice
10:01 Priče iz Trulije
10:12 Alvin i vjeverice
10:24 Juhuhu
10:25 Jetijeva čitaonica
10:33 Medo Grizli i male napasti
10:40 Remi i Bu
10:51 Pjesmica Be be be be
10:52 Šašavi hotel
11:03 Juhuhu
11:05 Pepa Praščić
11:10 Pustolovka Abby
11:15 Zvonkići
11:26 Pjesmica Mali navijači
11:29 Rita i krokodil
11:34 Hej Dagi
11:41 Smrdljivko i Prljavko
12:03 Juhuhu
12:04 Laboratorij na kraju svemira: Barometar
12:14 Vlak dinosaura, serija za djecu
12:26 Vlak dinosaura, serija za djecu
12:39 Školski pritvor: Nezaboravna pustolovina
12:49 Školski pritvor: Nezaboravna pustolovina
13:00 Juhuhu
13:01 Juhuhu
13:02 Srdačno vaši: Tonko Lonza
13:47 Fotografija u Hrvatskoj: Fotografska obitelj Smokvina
14:00 Sirova koža
14:50 Svijet kakav je nekad bio: Klonimirovi filmski zapisi, Amman 1970. / Jordan, serija
15:00 Sol života: S okusom mora, dokumentarna serija
15:29 Ušća rijeka: Mirna i Raša
16:00 Art a la carte
16:30 Što je klasik?: Moliere - pjesnik komedije
17:00 Doručak s autorom: Semezdin Mehmedinović, emisija iz kulture
17:59 Hemingway
18:53 Tv izložba: Slava Raškaj
19:00 Svijet klasike: Sumi Jo - Operni biser Dalekog istoka
19:33 Svijet jazza: Ken Vandermark i Nate Wooley
20:05 Art a la carte: Sa(n)jam knjige u Istri
20:40 Treći element
21:10 Milijarde (5A)
22:07 Operacija Petar Pan - Egzodus kubanske djece
23:00 Dekalog
23:55 Buffet Željezara
00:56 Vijesti iz kulture
01:05 Sluškinjina priča
02:00 Garaža: Drugi način
02:28 Svijet klasike: Sumi Jo - Operni biser Dalekog istoka
03:00 Svijet jazza: Ken Vandermark i Nate Wooley
03:28 Sol života: S okusom mora, dokumentarna serija
03:55 Ušća rijeka: Mirna i Raša
04:27 Vijesti iz kulture
04:39 Nevine

06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
06:08 Bez komentara
06:11 #REPORTAŽE: Lela i Joe Kaplowitz, dokumentarna reportaža, Dokumentarni
06:15 Regionalni dnevnik
06:45 DW: Shift
06:57 Bez komentara
07:00 Vijesti flash
07:10 Poslovne vijesti
07:14 Vijesti iz kulture
07:23 Bez komentara: Kent
07:24 Vrijeme RH danas
07:26 Vrijeme Europa danas
07:27 Vrijeme Svijet danas
07:30 U mreži Prvog
07:59 Bez komentara: Kina - Svemirske letjelice
08:00 Vijesti
08:30 Sjednica Vlade RH, prijenos
09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
13:00 Vijesti
13:30 Vrijeme RH danas
13:31 Vrijeme Europa danas
13:33 Vrijeme Svijet danas
13:35 Poslovne vijesti
13:38 Bez komentara
13:41 Studio 4
14:00 Vijesti
14:30 Vrijeme RH danas
14:31 Vrijeme Europa danas
14:32 Vrijeme Svijet danas
14:34 Poslovne vijesti
14:38 Studio 4
14:57 Bez komentara
15:00 Vijesti
15:20 Globalna Hrvatska HTV
16:00 Vrijeme RH danas
16:01 Vrijeme Europa danas
16:03 Agenda: Svijet, vanjskopolitički magazin, serija
16:29 DW: Shift
16:45 Regionalni dnevnik
17:15 Vrijeme RH danas
17:16 Vrijeme Europa danas
17:18 Vrijeme Svijet danas
17:20 Hrvatska danas Rijeka
18:00 Hrvatska danas Zagreb
18:20 Hrvatska danas Čakovec
18:52 Vrijeme RH sutra
18:54 Vrijeme Europa sutra
18:55 Vrijeme svijet sutra
19:00 Dnevnik 2
19:53 Vrijeme RH sutra
19:54 Vrijeme Europa sutra
19:55 Vrijeme svijet sutra
19:58 HAK - promet info
19:59 Bez komentara
20:01 #REPORTAŽE: Backo
20:05 Druga strana
20:30 turizam.hrt
20:53 Bez komentara
21:00 Pregled dana
22:00 Vrijeme RH sutra
22:01 Vrijeme Europa sutra
22:02 Vrijeme svijet sutra
22:04 Bez komentara
22:10 Otvoreno
22:40 Hebrang, dokumentarna serija
23:32 Vijesti na engleskom jeziku
23:40 Vijesti na njemačkom jeziku
23:50 Vijesti na španjolskom jeziku
00:00 Dnevnik 3
00:15 Vrijeme RH sutra
00:16 Vrijeme Europa sutra
00:18 Vrijeme svijet sutra
00:20 Vijesti iz kulture
00:30 Izdvojeno iz Dobro jutro Hrvatska
01:00 Vijesti flash
01:10 Hrvatska danas Rijeka
01:50 Hrvatska danas Zagreb
02:10 Hrvatska danas Čakovec
02:40 Pregled dana
03:40 Bez komentara
03:45 Dnevnik 3
04:00 Vijesti flash
04:10 Hebrang, dokumentarna serija
05:02 Vijesti flash
05:12 Bez komentara
05:15 Treći element: Psihologija glupog
05:45 Vijesti iz kulture
05:55 Bez komentara
06:00 Vijesti na španjolskom jeziku