06:19 Manastirite na Skopska Crna Gora
06:45
Muzičko intermeco
07:00
Za Makedonskiot jazik
07:10
7 minuti zdravje
07:20
Bumerang
07:45 Veligden
08:05 Veligden vo Dračevo
08:30 Amanet
09:00 Voskresna Liturgija, prenos
11:20
Muzičko intermeco
11:35
Folk džuboks
12:55
Za Makedonskiot jazik
13:00 Dnevnik
13:30 Od izvorot do večnosta
14:15 Hedonizam so Fičo
14:55 Čudesna Makedonija
15:20 Tanec - simbioza, koncert
16:55
Za Makedonskiot jazik
17:00
Дневник 1
17:25
Sport
17:35
Meteo
17:40 Tvoite, moite, našite, igran film
19:05 Štrumfovi, animirana serija
19:20
Za Makedonskiot jazik
19:30
Dnevnik 2
19:55
Sport
20:05
Meteo
20:10 Ljuboven džek pot, igran film
21:40 Koncert na Petar Rendžov, koncert
23:00
Дневник 3
23:15
Sport
23:25
Meteo
23:30 Koncert na grupa Galija, koncert
01:21 Prikaznata na robinkata, seriski film, serija
02:09 Prikaznata na robinkata, seriski film, serija
02:58
Дневник 1
03:23
Sport
03:30
Meteo
03:33 Koncert na Petar Rendžov, koncert
04:51
Muzičko intermeco
05:06
Folk džuboks 06:30
Vesti
06:55
Utrinska na Telma
08:15
Topšop
08:30
Vesti
08:45
Meteo
08:50
Utrinska na Telma
10:00
Topšop
10:15
Utrinska na Telma
11:00 Avanturite na Mark
11:50 Digi plus - digitalni vesti i inovacii
12:30
Vesti
12:45
Meteo
12:50
OM+, emisija za deca i roditeli nova sezona
13:40 Nepobedliva ljubov, igrana serija
14:30 Zelen turizam, dokumentarna programa, Dokumentarni
15:30
Vesti
16:05
Sportski vesti
16:10
Meteo
16:15 Kujnata na Luana, emisija za gotvenje
16:50 Zavrti na Telma, interaktiven kviz, nova sezona
17:45
Back stage
18:30
Vesti
19:00
Sportski vesti
19:10
Meteo
19:15
Top Tema, informativna programa, informativni
20:40 Zastani i zapali se, igrana serija
21:30
Vesti
22:00
Sportski vesti
22:10
Meteo
22:15 Vašingtonski špioni, igrana serija
23:10
Back stage
23:35
Top Tema, informativna programa, informativni
00:35 Zavrti na Telma, interaktiven kviz
01:15
Utrinska na Telma
04:15 Kujnata na Luana, dokumentarna programa, Dokumentarni
04:45
Makedonska muzika
05:40 Zelen turizam, dokumentarna programa, Dokumentarni