01/18/2020 06:00 AM
Radio-televizija Srbije 1 - subota
06:00 Vesti

01/18/2020 06:00 AM
Radio-televizija Srbije 2 - subota
06:16 Koncert za dobro jutro
06:57 Slagalica, kviz, show
07:18 Datum
07:23 Verski kalendar
07:34 Moja lepa Srbija
08:01 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka
08:23 Psići u ophodnji
08:47 Muzički karusel Jele Čelo
09:00 Zujalica
09:27 Nulta tačka: Osteopatija
09:55 Znanje imanje
10:49 Mesto za nas: Najbolje od ...
11:21 Magazin Srbija na vezi
11:57 Dozvolite...
12:29 Građanin
13:01 Studio znanja
13:59 Kako se zemlja ponaša
14:44 Životinje u carstvu metafora: Bik
14:57 Čovek i kamen: Blagoje - mermerni oniks
15:12 Eko perspektive: Ne dišite duboko
15:35 Emisije o filmu: Velika iluzija - Od ruskog do američkog Holivuda
16:13 Čuvari muzičke tradicije: NO i NA RTS
16:55 Novi status
18:47 Pravac vjenčanje
20:20 Vaterpolo - EP: Srbija - Holandija, prenos, sport
21:37 TRI BOJE ZVUKA
22:06 Sin
22:50 Svet sporta
23:10 TV Teatar: Unosno mesto
01:05 Wine garden: Marko Luis
02:19 Vaterpolo - EP: Srbija - Holandija
03:30 Novi status
05:12 Wine garden: Marko Luis

01/18/2020 06:00 AM
TELEVIZIJA O2 - subota
06:00 Čovjek protiv divljine - Bear Grylls u Indiji
08:00 Dobra zemlja
09:00 Fora i fauna
09:30 Crtani filmovi
12:00 Fora i fauna
12:30 Nemoj da zvocaš
14:00 Galileo
15:00 Fudbal: Serija A: Lacio - Sampdorija
17:00 O2 Vesti
17:30 S.O.S.
18:00 TV Čorba
18:30 Kviz: Štoperica
19:00 Kuhinja
21:30 NBA: L.A. Klipers - Nju Orleans
23:40 Non stop
01:40 Strongman
02:30 TV Čorba
03:00 Galileo
04:00 Strongman
05:00 Galileo
05:30 Kviz: Štoperica

01/18/2020 06:00 AM
HappyTV - subota
06:45 Dobro jutro Srbijo
09:00 Film
10:45 Top Shop, teleprodaja
11:00 Prelo u nasem sokaku
11:55 Vesti
12:00 Prelo u nasem sokaku
12:55 Vesti
13:00 Prelo u nasem sokaku
13:45 Top Shop, teleprodaja
14:00 Vesti
14:01 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur specijal
19:00 Parovi: Upoznajte Parove
21:00 Parovi: Roditeljski sastanak
02:30 Parovi: Noćobdije
04:30 Rano jutro

01/18/2020 06:00 AM
Prva Srpska TV - subota
06:30 Evropa u fokusu
07:00 Plodovi dobre zemlje
07:55 JUTRO, emisija, serija
12:00 Exkluziv specijal, emisija, serija
13:00 Trilogija Različita: Odana
16:00 Hitna
18:00 Vesti
19:00 Nećete verovati
20:00 Hitna
21:00 Zvezde Granda, emisija, show
00:30 Radna akcija
01:30 Hitna
02:20 Nije kraj
06:00 Plodovi dobre zemlje

01/18/2020 06:00 AM
Prva Plus - subota
06:51 Skandal
07:32 Najgori kuvari Amerike, emisija, serija
08:14 Skandal
08:55 Najgori kuvari Amerike, emisija, serija
09:57 Najgori kuvari Amerike, emisija, serija
10:41 Skandal
11:39 Istine i laži
12:24 Istine i laži
13:08 Andrija i Anđelka
14:01 Ali Mekbil
15:05 Ali Mekbil
15:52 Šaljivi kućni video
16:34 Zemlja daleke prošlosti
17:41 Thelma i Louise
20:00 Korak ispred
21:56 Detroit
00:21 Andrija i Anđelka
00:52 Dečki ne plaču
02:44 Šaljivi kućni video
03:07 24
03:49 24
04:31 24
05:30 Skandal